Béžový obojstranný koberec Narma Saka, 100 x 160 cm

Kolekcia ženilkových kobercov smartWeave®, ktorá bola navrhnutá a vytvorená v Estónsku, je plná moderných motívov, ktoré vnesú útulnú atmosféru... viac informácií »
Béžový obojstranný koberec Narma Saka
Značka: Narma
118 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia ženilkových kobercov smartWeave®, ktorá bola navrhnutá a vytvorená v Estónsku, je plná moderných motívov, ktoré vnesú útulnú atmosféru...

Kolekcia ženilkových kobercov smartWeave®, ktorá bola navrhnutá a vytvorená v Estónsku, je plná moderných motívov, ktoré vnesú útulnú atmosféru aj do vášho domova. Pýšia sa antistatickými vlastnosťami, tlmia zvuk a skvele sa hodia aj do miestností s podlahovým kúrením.

Skladajú sa z 20% polyesteru a 80% prírodnej bavlny vyrobenej šetrne k životnému prostrediu zo 100% recyklovaných materiálov. Certifikát OEKO-TEX ® navyše zaručuje aj ich zdravotnú nezávadnosť. O praktickú stránku sa postará aj ľahká a rýchla údržba, na ktorú môžete povolať aj robotický vysávač.

Upozornenie: koberec nie je protišmykový, pre docielenie tejto vlastnosti je však možné dokúpiť podložku Metro od rovnomennej značky.

Parametre: hrúbka koberca – približne 0,3 cm, v rohoch až 1 cm, povrchová úprava – šírka tónovaného okraja je 7 cm, viditeľné sú však iba cca 3 cm.
Unikátny produkt ide kúpiť pohodlne na našom webe v obľúbenej rubrike koberce! Teraz si môžete kúpiť akčné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za najnižšiu cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Narma vám predstavuje prémiové výrobky

Vynikajúci tovar Béžový obojstranný koberec Narma Saka, 100 x 160 cm od top výrobcu Narma pohodlne získate v našej internetovej ponuke vo výhodnej akcii! Akčná cena 118 EUR.