Béžový koberec z viskózy Universal Belga Zig Zag, 160 x 230 cm

Milovníkom udržateľnej módy iste nemusíme viskózu predstavovať. Jej hebkosť a jemný lesk môže konkurovať hodvábu, je však odolnejší a... viac informácií »
Béžový koberec z viskózy Universal Belga Zig Zag
Značka: Universal
82,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Milovníkom udržateľnej módy iste nemusíme viskózu predstavovať. Jej hebkosť a jemný lesk môže konkurovať hodvábu, je však odolnejší a...

Milovníkom udržateľnej módy iste nemusíme viskózu predstavovať. Jej hebkosť a jemný lesk môže konkurovať hodvábu, je však odolnejší a ekologicky šetrnejší. Koberec z tohto vlákna bude pohladením pre celý domov.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky aj zvieraciu srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V ich ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvelé izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.Dizajnový výrobok Béžový koberec z viskózy Universal Belga Zig Zag, 160 x máte možnosť kúpiť bezstarostne tu na webe v obľúbenej sekcii koberce! Vyhľadajte si ostatné kúsky z našej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu Universal. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný tovar Béžový koberec z viskózy Universal Belga Zig od našej známej značky Universal zoženiete zrovna za výborné peniaze. Výhodne za cenu 82,90 EUR.