Béžový koberec Vitaus Lotta, 120 x 160 cm

Skrášlite svoj domov jednoduchým a elegantným kobercom od spoločnosti Vitaus. Vášmu domovu dodá štýl a útulnosť. Má mäkký a jemný povrch,... viac informácií »
Béžový koberec Vitaus Lotta
Značka: Vitaus
57,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skrášlite svoj domov jednoduchým a elegantným kobercom od spoločnosti Vitaus. Vášmu domovu dodá štýl a útulnosť. Má mäkký a jemný povrch,...

Skrášlite svoj domov jednoduchým a elegantným kobercom od spoločnosti Vitaus. Vášmu domovu dodá štýl a útulnosť. Má mäkký a jemný povrch, ktorý je príjemný na dotyk. Okrem toho sa aj ľahko udržiava – je umývateľný.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Akčný výrobok Béžový koberec Vitaus Lotta, 120 x môžete dostať aktuálne tu na našich stránkach zaradený v kategórii koberce. Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty z našej kategórie za najlepšie ceny. U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie preverené produkty od značky Vitaus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Obľúbený výrobca zákazníkov Vitaus ponúka svojim zákazníkom prvotriedny sortiment

Veľmi jedinečný tovar Béžový koberec Vitaus Lotta, 120 od známeho popredného výrobcu Vitaus môžete zohnať práve tu za primerané peniaze! Cena od 57,90 EUR.