Béžový koberec Universal Ziri, 160 x 230 cm

Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú... viac informácií »
Béžový koberec Universal Ziri
Značka: Universal
269 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú...

Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú ochudobnené ani o praktickú stránku. Inak tomu nie je ani pri kolekcii Ziri, ktorá hneď na prvý pohľad zaujme vďaka kombinácii zemitého odtieňa s ľahko žiarivejšími farbami. O funkčnosť sa potom postará polypropylénový materiál, ktorý zaistí vytúženú mäkkosť, dobrú odolnosť a nenáročnú údržbu. Výnimočný a žiadaný kus Béžový koberec Universal Ziri, 160 x 230 cm je dostupný aktuálne tu u nás v kategórii koberce. Pozrite sa na ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za mimoriadne nízku cenu. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! Máme v ponuke tiež viac výrobkov od dodávateľa Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt Béžový koberec Universal Ziri, 160 x 230 cm od značky s tradíciou a dobrou povesťou Universal ľahko nájdete u nás právě vo výpredajové akciu! Akčná cena už od 269 EUR.