Béžový koberec Universal Serene, 160 x 230 cm

To, že spoločnosť Universal jednoducho vie, ako na koberce, dokazuje tento moderný kúsok z kolekcie Serene. Výroba si zakladá na pútavom vzhľade a,... viac informácií »
Béžový koberec Universal Serene
Značka: Universal
169 EUR
Kúpiť v e-shope »
To, že spoločnosť Universal jednoducho vie, ako na koberce, dokazuje tento moderný kúsok z kolekcie Serene. Výroba si zakladá na pútavom vzhľade a,...

To, že spoločnosť Universal jednoducho vie, ako na koberce, dokazuje tento moderný kúsok z kolekcie Serene. Výroba si zakladá na pútavom vzhľade a, čo je možno dôležitejšie, na starostlivom výbere materiálov a ich následnom precíznom spracovaní.

V prípade tohto koberca bola použitá kombinácia polyesterových a polypropylénových vlákien, ktorá do obývačky alebo spálne prináša mäkkosť, odolnosť a jednoduchú údržbu.
Tento neodolateľný kus Béžový koberec Universal Serene, 160 x možno kúpiť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii koberce! Teraz kúpite akčné výrobky v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Universal vám môže ponúknuť top tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom.

Kvalitný a lacný tovar Béžový koberec Universal Serene, 160 od top značky Universal môžete nájsť práve dnes za výhodné peniaze. Iba teraz za 169 EUR.