Béžový koberec Universal Berna Liso, 120 x 180 cm

Kombinácia zemitých farieb s minimalistickým vzhľadom. Koberce z kolekcie Berna Liso sú dôkazom, že jednoduchosť je niekedy najlepšia štýlová... viac informácií »
Béžový koberec Universal Berna Liso
Značka: Universal
94 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kombinácia zemitých farieb s minimalistickým vzhľadom. Koberce z kolekcie Berna Liso sú dôkazom, že jednoduchosť je niekedy najlepšia štýlová...

Kombinácia zemitých farieb s minimalistickým vzhľadom. Koberce z kolekcie Berna Liso sú dôkazom, že jednoduchosť je niekedy najlepšia štýlová voľba. Tento kúsok vizuálne zjednotí miestnosť a ľahko zapadne do rôznych druhov interiéru, od klasického cez bohémsky až po glamour. Polyesterový povrch vďaka svojmu charakteristickému lesku navyše dodá dávku elegancie a je zároveň veľmi príjemný pre bosú nohu.

Spodná strana je utkaná z prírodnej bavlny, ktorá je známa priedušnosťou, dá sa prať a je rovnako vhodná pre alergikov, pretože nezachytáva prach.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy. Úplne jedinečný tovar Béžový koberec Universal Berna Liso, 120 môžete dostať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii koberce. Teraz kúpite ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Dodávateľ Universal pre vás pripravuje skvelý sortiment. Môžete sa presvedčiť sami.

Často vyhľadávaný produkt Béžový koberec Universal Berna Liso, 120 x 180 cm od spoločnosti so zárukou kvality Universal môžete pohodlne kúpiť tu extra so zľavou! Práve teraz za cenu 94 EUR.