Béžový koberec Flair Rugs Souk, 200 x 290 cm

Ak si stále lámete hlavu nad tým, ktorým kobercom doladiť svoju obývačku, riešením môže byť práve tento moderný kúsok z kolekcie Souk. Vďaka... viac informácií »
Béžový koberec Flair Rugs Souk
Značka: Flair Rugs
229 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ak si stále lámete hlavu nad tým, ktorým kobercom doladiť svoju obývačku, riešením môže byť práve tento moderný kúsok z kolekcie Souk. Vďaka...

Ak si stále lámete hlavu nad tým, ktorým kobercom doladiť svoju obývačku, riešením môže byť práve tento moderný kúsok z kolekcie Souk.

Vďaka polyprolylenovému materiálu totiž s prehľadom odoláva škvrnám a ľahko sa udržiava, svoje miesto si tak získa aj vo veľmi zaneprázdnenej domácnosti. Stále si však zachováva vytúženú mäkkosť, ktorá je pri koberci nutnosťou.

Nezľaknite sa, ak sa vám po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Tento jav je úplne normálne a veľmi skoro vymizne.

Dobré vedieť:
• Nechajte koberec po otvorení rozvinutý v teplej miestnosti po dobu aspoň 24 hodín. Zmizne tak zmrštenie ku ktorému došlo vplyvom stlačenia v obalovom materiáli.
• Pod koberec sa oplatí dokúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
• Akékoľvek čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na nenápadnej oblasti.
• Ak dôjde k uvoľneniu drobných nitiek, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
• Koberec nevystavujte dlhodobému priamemu slnečnému svitu. Predídete tak jeho blednutiu.
• Pri ušpinení koberca škvrnu čo najskôr vyčistite pomocou čistej suchej handričky. Vyhnite sa prílišnému drhnutiu.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Béžový koberec Flair Rugs Souk, 200 x 290 cm môžete dostať priamo tu na našom webe zaradený v kategórii koberce! Teraz nájdete ešte ďalšie výrobky z tejto sekcie za extra cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás taky viac tovaru od výrobcu Flair Rugs. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Flair Rugs dodáva pre svojich zákazníkov špičkový sortiment Presvedčte sa sami!

Obľúbený a kvalitný tovar Béžový koberec Flair Rugs Souk, 200 x 290 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu Flair Rugs jednoducho nájdete tady teraz za výhodnú cenu! V akcii za 229 EUR.