Béžový keramický dávkovač na mydlo Wenko Badi, 320 ml

Na tekuté mydlo, sprchový gél, šampón, telové mlieko alebo umývací prostriedok na riad. Či už tento elegantný dávkovač bude zdobiť kúpeľňu,... viac informácií »
Béžový keramický dávkovač na mydlo Wenko Badi
Značka: Wenko
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na tekuté mydlo, sprchový gél, šampón, telové mlieko alebo umývací prostriedok na riad. Či už tento elegantný dávkovač bude zdobiť kúpeľňu,...

Na tekuté mydlo, sprchový gél, šampón, telové mlieko alebo umývací prostriedok na riad. Či už tento elegantný dávkovač bude zdobiť kúpeľňu, alebo kuchyňu stane sa praktickou dekoráciou.
Obľúbená značka Wenko dokáže z nudného upratovania urobiť zábavu. Jej praktickým kúskom nechýba šmrnc a nesklamú vás ani v záťažových situáciách.
Tento skvelý produkt Béžový keramický dávkovač na mydlo Wenko Badi, 320 môžete nájsť bez problémov tu a teraz na našom webe v známej rubrike dávkovače! Pripravili sme pre vás podobné kúsky z tejto populárnej sekcie za výborné peniaze. Významný dodávateľ Wenko dlhodobo vyrába vysoko kvalitné výrobky Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Mrknite tiež na viac tovaru značky Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento zľavnený kus Béžový keramický dávkovač na mydlo Wenko Badi, 320 ml od top značky Wenko jednoducho zaobstaráte tady za extra cenu. Teraz za 14 EUR.