Béžový behúň s prímesou bavlny Vitaus Milas, 80 x 300 cm

Skrášlite svoj interiér kobercom Milas od značky Vitaus. Ten vyniká vďaka kontrastu decentne sfarbeného podkladu a pestrého geometrického vzoru,... viac informácií »
Béžový behúň s prímesou bavlny Vitaus Milas
Značka: Vitaus
118 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skrášlite svoj interiér kobercom Milas od značky Vitaus. Ten vyniká vďaka kontrastu decentne sfarbeného podkladu a pestrého geometrického vzoru,...

Skrášlite svoj interiér kobercom Milas od značky Vitaus. Ten vyniká vďaka kontrastu decentne sfarbeného podkladu a pestrého geometrického vzoru, ktorý vnesie do miestnosti iskru a moderný štýl. Je vyrobený zo zmesi viskózy (50 %), polyesteru (40 %) a bavlny (10 %). Táto kombinácia syntetických a prírodného materiálu mu dodáva vysokú odolnosť aj mimoriadne jemný povrch, ktorý zaistí váš komfort. Koberec je možné prať v práčke za použitia šetrného režimu pri teplote 30 °C. Nepoužívajte pri jeho čistení bielidlo a vyhnite sa žmýkaniu či drhnutiu. Vysoko kvalitný produkt môžete nakúpiť jednoducho tu na našom webe v obľúbenej rubrike koberce. Teraz si môžete kúpiť unikátne produkty z tejto populárnej sekcie na pár kliknutí. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás ďalšie vybrané kúsky značky Vitaus. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Vitaus pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné výrobky.

Akčný a v zľave tovar Béžový behúň s prímesou bavlny Vitaus Milas, 80 originál od výrobcu Vitaus ľahko môžete získať aktuálne v našej ponuke naozaj lacno. Akčná cena od 118 EUR.