Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm

Veľmi obľúbený produkt možno zohnať v pohode tu na stránkach v známej sekcii koberce. Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej... viac informácií »
Béžový behúň FlooritaMaple Tortora
Značka: Floorita
40 EUR66 EUR Zľava -38%
Kúpiť v e-shope »
Veľmi obľúbený produkt možno zohnať v pohode tu na stránkach v známej sekcii koberce. Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej...

Veľmi obľúbený produkt možno zohnať v pohode tu na stránkach v známej sekcii koberce. Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie za parádnu cenu. V očiach zákazníkov popupárna značka Floorita má v stálej ponuke vysoko kvalitné výrobky Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať kľudne hneď ku kuchynskej linke? Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protiskluzavé a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Žiadaný tovar Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm originál od výrobcu Floorita ide získať tu teraz práve v zľave! V súčasnosti za skvelú cenu 40 EUR.