Béžovohnedá sviečka Eco candles by Ego dekor Friendly, doba horenia 60 h

Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa vŕši práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte... viac informácií »
Béžovohnedá sviečka Eco candles by Ego dekor Friendly
11 EUR14 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa vŕši práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte...

Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa vŕši práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte sviečku vo farbách lesa a pripravte si šálku čaju alebo kávy. Plápolavá žiara a príjemné odtiene pozdvihnú náladu.
Prečo zvoliť sviečky Baltic Candles? Okrem elegancie je hlavným argumentom bezpečnosť.
1) Sviečky pri horení nestekajú. Knôt sa pálením a odparovaním vosku, pomaly prepadá sviečkou dole, kde je poistka, ktorá zabezpečí, že knôt neprehorí až na úplné dno.
Sviečka sa horením len nevýrazne zmenšuje a tvorí „tubus“ okolo knôtu.
2) Plameň sviečky horí priamo nahor (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkom správneho uloženia knôtu, ktorý je vo sviečke dokonale rovno.

Materiál sviečky: stearín (rastlinné a živočíšne tuky)
Tento najpredávanejší tovar Béžovohnedá sviečka Eco candles by Ego dekor Friendly, doba horenia 60 h možno zakúpiť jednoducho tu na našich stránkach v rubrike sviečky! Zaobstarajte si ešte ostatné kusy zo spomínanej rubriky za akčnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa Eco candles by Ego dekor. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Obľúbený výrobca Eco candles by Ego dekor vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitné produkty. Však to vidíte sami!

Obľúbený a akčný kus Béžovohnedá sviečka Eco candles by Ego dekor Friendly, doba horenia 60 h od spoľahlivej značky Eco candles by Ego dekor k dostaniu teraz za neuveriteľne nízku cenu. Teraz možno objednať len za 11 EUR.