Béžovo-sivý vonkajší koberec Universal Luana, 130 x 190 cm

Koberce už dávno nie sú obyčajnou ozdobou interiéru. Správne zvolený produkt ideálny na vonkajšie použitie môže vniesť unikátnu atmosféru aj na... viac informácií »
Béžovo-sivý vonkajší koberec Universal Luana
Značka: Universal
111 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberce už dávno nie sú obyčajnou ozdobou interiéru. Správne zvolený produkt ideálny na vonkajšie použitie môže vniesť unikátnu atmosféru aj na...

Koberce už dávno nie sú obyčajnou ozdobou interiéru. Správne zvolený produkt ideálny na vonkajšie použitie môže vniesť unikátnu atmosféru aj na váš balkón či terasu. Tento elegantný a decentný kus od značky Universal vyniká svojou kvalitou a odolnosťou, ktorú mu poskytujú silné polypropylénové vlákna. Vďaka nim obstoja rozmary počasia aj mechanické vplyvy – hodia sa tak aj do frekventovaných priestorov, ako sú vstupné haly či chodby.Kvalitný a obľúbený tovar Béžovo-sivý vonkajší koberec Universal Luana, 130 x 190 cm možno kúpiť taktiež tu u nás zaradený v sekcii vonkajšie koberce! Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu.

Úplne unikátny produkt Béžovo-sivý vonkajší koberec Universal od výrobcu s dobrým menom Universal jednoducho môžete zohnať v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! V akcii za 111 EUR.