Béžovo-oranžový koberec Think Rugs Verona, 60 × 120 cm

Kvety nikdy nevyjdú z módy, a tie na koberci navyše nemusíte ani zalievať. Preto Think Rugs prišli s krásnymi kobercami s kvetinovým motívom, ktorého... viac informácií »
Béžovo-oranžový koberec Think Rugs Verona
Značka: Think Rugs
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kvety nikdy nevyjdú z módy, a tie na koberci navyše nemusíte ani zalievať. Preto Think Rugs prišli s krásnymi kobercami s kvetinovým motívom, ktorého...

Kvety nikdy nevyjdú z módy, a tie na koberci navyše nemusíte ani zalievať. Preto Think Rugs prišli s krásnymi kobercami s kvetinovým motívom, ktorého krása je zvýraznená ručnou rezbou. Koberec je vyrobený z kvalitného polypropylénu, ktorý je hebký a má skvelé izolačné vlastnosti.

Koberec je vyrobený z kvalitného polypropylénu, ktorý je hebký a má skvelé izolačné vlastnosti.

Oranžová farba je v skutočnosti tmavšia ako na fotografii. Akčný a v zľave tovar Béžovo-oranžový koberec Think Rugs Verona, 60 × 120 cm máte možnosť získať ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii koberce. Pripravili sme ešte ostatné výrobky z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii. Predná značka Think Rugs dodáva prvotriedny produkty Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu Think Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento žiadaný produkt Béžovo-oranžový koberec Think Rugs Verona, 60 × 120 cm od kvalitnej značky Think Rugs získajte na našich stránkach teraz práve v zľave. Práve teraz za skvelú cenu 21 EUR.