Béžovo-hnedý koberec Asiatic Carpets Blox, 200 x 300 cm

Tento fešák z kolekcie Blox od londýnskej značky Asiatic Carpets je do detailov ladeným spojením jednoduchých vzorov a hravej farebnosti v rovnakom... viac informácií »
Béžovo-hnedý koberec Asiatic Carpets Blox
Tento fešák z kolekcie Blox od londýnskej značky Asiatic Carpets je do detailov ladeným spojením jednoduchých vzorov a hravej farebnosti v rovnakom...

Tento fešák z kolekcie Blox od londýnskej značky Asiatic Carpets je do detailov ladeným spojením jednoduchých vzorov a hravej farebnosti v rovnakom tóne.

Koberec je zo 100% vlny, takže oplýva vynikajúcimi vlastnosťami. Vlákna sú nielen silné, ale prirodzene odolné voči chladu a nečistotám.

Vyznačujú sa tiež skvelými tepelno a zvukovo izolačnými schopnosťami. Koberce z vlny sú takisto prirodzene odolné voči ohňu a statickej elektrine, teda vás môžu sprevádzať po niekoľko generácií. Vlnený povrch je veľmi hebký a príjemný pre bosú nohu. Kvalitu koberca podčiarkuje aj čistá ručná výroba.
Spočiatku môže koberec púšťať vlas, ide ale o prirodzený jav u vlny a nie je to problém kvality. Čoskoro sa ustáli a môžete si roky vychutnávať jeho hebký povrch.
Tento akčný výrobok Béžovo-hnedý koberec Asiatic Carpets Blox, 200 x 300 cm ide zohnať jednoducho tu na webe v populárnej sekcii koberce! Vyhľadajte si ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty značky Asiatic Carpets. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Béžovo-hnedý koberec Asiatic Carpets Blox, 200 od známej značky Asiatic Carpets máte možnosť zaobstarať v aktuálnej ponuke skutočne výhodne! Produkt je v súčasnosti v predaji za 552 EUR.