Béžová zamatová dvojlôžková posteľ Milo Casa Lia, 160 x 200 cm

Doplňte si interiér touto pohodlnou posteľou Lia od značky Mazzini Beds. Posteľ je dvojlôžková so zamatovým povrchom, ktorý je príjemný na dotyk a... viac informácií »
Béžová zamatová dvojlôžková posteľ Milo Casa Lia
Značka: Milo Casa
699 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doplňte si interiér touto pohodlnou posteľou Lia od značky Mazzini Beds. Posteľ je dvojlôžková so zamatovým povrchom, ktorý je príjemný na dotyk a...

Doplňte si interiér touto pohodlnou posteľou Lia od značky Mazzini Beds. Posteľ je dvojlôžková so zamatovým povrchom, ktorý je príjemný na dotyk a zároveň dostatočne pevný a odolný. Konštrukcia je stabilná vďaka kovovým nohám v zlatej farbe. K posteli odporúčame dokúpiť obojstranný matrac Enzo. Výška postele bez matraca je 35 cm. Vysoko kvalitný produkt zoženiete práve teraz tu na našom webe v populárnej kateogrii dvojlôžkové manželské postele! Teraz si môžete kúpiť kvalitné produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu! Dodávateľ Milo Casa dodáva pre svojich zákazníkov špičkový tovar. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Milo Casa. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený produkt Béžová zamatová dvojlôžková posteľ Milo Casa Lia, 160 x 200 cm od populárnej značky Milo Casa pohodlne zaobstaráte v súčasnosti v zľave! Iba teraz za 699 EUR.