Béžová stolová lampa z drevenej dyhy Bulb Attack Ocho S, ⌀ 25 cm

Previazanie nadčasovosti s aktuálnymi trendmi a za prispenia starostlivo vyberaných materiálov. V takomto duchu roky tvoria dizajnéri značky Bulb Attack... viac informácií »
Béžová stolová lampa z drevenej dyhy Bulb Attack Ocho S
Značka: Bulb Attack
156 EUR
Kúpiť v e-shope »
Previazanie nadčasovosti s aktuálnymi trendmi a za prispenia starostlivo vyberaných materiálov. V takomto duchu roky tvoria dizajnéri značky Bulb Attack...

Previazanie nadčasovosti s aktuálnymi trendmi a za prispenia starostlivo vyberaných materiálov. V takomto duchu roky tvoria dizajnéri značky Bulb Attack a táto lampa nie je výnimkou. Očarujúci vzhľad podporuje tienidlo s dyhovou kresbou v spojení s pergamenovým papierom.

Je vyrobená v minimalistickom štýle, ktorý izbu elegantne doladí. Vďaka tienidlu docielite neagresívne tlmené svetlo. Ak by ste potrebovali intenzívnejšie svietenie, môžete tienidlo odňať.
V zľave tento kus Béžová stolová lampa z drevenej dyhy Bulb Attack Ocho S, ⌀ 25 cm máte možnosť získať okrem iného u nás v obľúbenej sekcii stolové lampy. Vyberte si ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž nájdete ďalší skvelý tovar od značky Bulb Attack. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Bulb Attack vyrába veľmi kvalitné produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Výnimočný a žiadaný produkt Béžová stolová lampa z drevenej dyhy Bulb Attack Ocho S, ⌀ 25 cm od dodávateľa so skvelou povesťou Bulb Attack ľahko môžete získať tu a teraz stále výhodne. Iba teraz za 156 EUR.