Béžová rozkladacia pohovka Scandic Vika

Nadčasové moderné línie, to je kolekcia Scandic Vika. S touto praktickou rozkladacou pohovkou si môžete vychutnať luxusný komfort klasického lôžka -... viac informácií »
Béžová rozkladacia pohovka Scandic Vika
Značka: Scandic
1 890 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nadčasové moderné línie, to je kolekcia Scandic Vika. S touto praktickou rozkladacou pohovkou si môžete vychutnať luxusný komfort klasického lôžka -...

Nadčasové moderné línie, to je kolekcia Scandic Vika. S touto praktickou rozkladacou pohovkou si môžete vychutnať luxusný komfort klasického lôžka – všetko vďaka vstavanému pružinovému matracu s hrúbkou 14 cm. V kombinácii s moderným dizajnom v škandinávskom štýle a odolným polstrovaním tak dostanete kus, ktorý do domácnosti vnesie príjemne útulnú atmosféru. Poznámka: pevné operadlo a sedák nie je nutné odstraňovať pri rozkladaní do postele. Vynikajúci kus ide nakúpiť bez problémov tu na webe umiestnený v rubrike pohovky a gauče. Máme pre vás akčné produkty z našej kategórie za super peniaze!

Vysoko kvalitný tovar Béžová rozkladacia pohovka Scandic od spoločnosti so skvelým menom Scandic ľahko zoženiete online vo výpredajové akciu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 1 890 EUR.