Béžová pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 235 cm

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá predstavuje pohovky tej najvyššej kvality. Každý kúsok od týchto návrhárov je pretkaný štýlom a... viac informácií »
Béžová pohovka Windsor & Co Sofas Neso
Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá predstavuje pohovky tej najvyššej kvality. Každý kúsok od týchto návrhárov je pretkaný štýlom a...

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá predstavuje pohovky tej najvyššej kvality. Každý kúsok od týchto návrhárov je pretkaný štýlom a jedinečnosťou. Kolekcia Neso obsahuje luxusné pohovky v klasickom dizajne, ktoré sa stanú štýlovou súčasťou vašej obývačky snáď v akomkoľvek štýle. Poťah pohoviek je z kvalitnej pevnej a na dotyk príjemnej látky, takže vás každého usadenia jemne pohladí po tele i duši. Táto husto tkaná látka má vlastnosťami, ktoré zabraňujú absorpcii rozliatych tekutín. Je tiež veľmi odolná proti oderu, čo výrazne znižuje riziko poškodenia. Materiál je totiž pokrytý špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá účinne blokuje vnikanie nečistôt. To umožní odstrániť škvrny bez použitia čistiacich prostriedkov. Tým pádom sa z kúskov od Windsor & Co Sofas stávajú poklady, ktoré vám budú robiť radosť mnoho rokov. Tento lacný produkt Béžová pohovka Windsor & máte možnosť zohnať okrem iného tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii pohovky a gauče. Nájdite si akčné výrobky z tejto kateógrie z pohodlia domova! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty značky Windsor & Co Sofas. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento veľmi žiadaný produkt Béžová pohovka Windsor & Co Sofas Neso, od poprednej značky Windsor & Co Sofas zoženiete v našej online ponuke trvalo výhodne. Teraz získate od 1 390 EUR.