Béžová menčestrová variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection Bowie

Bonami Selection je kolekcia štýlového a pohodlného sedacieho nábytku v nadčasovom škandinávskom štýle. Pohovka Bowie je variabilná, čo znamená,... viac informácií »
Béžová menčestrová variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection Bowie
Bonami Selection je kolekcia štýlového a pohodlného sedacieho nábytku v nadčasovom škandinávskom štýle. Pohovka Bowie je variabilná, čo znamená,...

Bonami Selection je kolekcia štýlového a pohodlného sedacieho nábytku v nadčasovom škandinávskom štýle.

Pohovka Bowie je variabilná, čo znamená, že jednotlivé diely môžete ľubovoľne poskladať, vytvoriť roh na pravej alebo ľavej strane, presne podľa toho, ako to vyhovuje vášmu interiéru. Zároveň nebudete zasahovať do funkcie skladania.

Na tejto klasickej pohovke Bowie pre 4 osoby môže sedieť celá rodina a vďaka výplni zo stredne tvrdej PUR peny bude sedenie na nej skutočným potešením. Pohovka ponúka aj praktický úložný priestor s rozmermi 130 x 62 cm. Okrem toho sa dá jeho zaujímavé farebné prevedenie ľahko zladiť so zvyškom interiéru.

Poznámka: šírka ležadla je 104 cm.
Kvalitný produkt dostanete aktuálne tu na našom webe v obľúbenej sekcii rohové pohovky! Vyberte si ešte ostatné kúsky z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kúsky od značky Bonami Selection. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super kus Béžová menčestrová variabilná rozkladacia rohová pohovka od skvelého výrobcu Bonami Selection môžete pohodlne získať momentálne na webe za super cenu! Práve teraz za skvelú cenu 1 127 EUR.