Béžová keramická miska na polievku MIJ Earth, ø 24 cm

Prírodné zemité tóny, jednoduchý dizajn a praktická funkčnosť. Všetky tieto vlastnosti nájdete v tejto kolekcii riadu, s ktorou vyčaríte tabuľu s... viac informácií »
Béžová keramická miska na polievku MIJ Earth
Značka: MIJ
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prírodné zemité tóny, jednoduchý dizajn a praktická funkčnosť. Všetky tieto vlastnosti nájdete v tejto kolekcii riadu, s ktorou vyčaríte tabuľu s...

Prírodné zemité tóny, jednoduchý dizajn a praktická funkčnosť. Všetky tieto vlastnosti nájdete v tejto kolekcii riadu, s ktorou vyčaríte tabuľu s dotykom krajiny vychádzajúceho slnka.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie. Kvalitný a lacný výrobok Béžová keramická miska na polievku MIJ máte možnosť kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii misy! Teraz nájdete akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Slávny výrobca MIJ môže ponúkať vysoko kvalitné výrobky. Presvedčte sa.

Nový produkt Béžová keramická miska na polievku MIJ Earth, od našej známej značky MIJ jednoducho môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za mimoriadne nízku cenu. Práve možno objednať len za 23,90 EUR.