Béžová jedálenská stolička Windsor & Co Sofas Antheia

Krásny dizajn je pri výbere jedálenskej stoličky dôležitým prvkom. Na čom ale naozaj záleží je odolnosť a výber materiálov Preto má táto... viac informácií »
Béžová jedálenská stolička Windsor & Co Sofas Antheia
Krásny dizajn je pri výbere jedálenskej stoličky dôležitým prvkom. Na čom ale naozaj záleží je odolnosť a výber materiálov Preto má táto...

Krásny dizajn je pri výbere jedálenskej stoličky dôležitým prvkom. Na čom ale naozaj záleží je odolnosť a výber materiálov

Preto má táto stolička nohy z masívneho borovicového dreva a čalúnenie z odolných vlákien, ktorá sa ani po rokoch neopotrebuje a nestratí svoj pôvab.

Tvarovo stála polyuretánová pena, z ktorej je vyrobené polstrovanie, vám zaistí maximálne pohodlie.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály od masívneho dreva po pevnú látku vysoko odolnú proti oderu. Tým pádom sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov. Vysokokvalitný tovar Béžová jedálenská stolička Windsor & Co Sofas Antheia ide nakúpiť bezstarostne tu u nás umiestnený v rubrike jedálenské stoličky! Teraz si môžete vybrať skvelé výrobky z tejto známej sekcie v bezva akcii!

Veľa žiadaný kus Béžová jedálenská stolička Windsor & Co Sofas od značky so zárukou kvality Windsor & Co Sofas máte možnosť získať práve teraz za skvelú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 259 EUR.