Béžová bavlnená osuška Zone Classic Nude, 70 × 140 cm

Kúpeľňa je miestom, kde sa oddávame relaxu a zároveň aj zbierame novú energiu. Tomu by tiež mala byť správne prispôsobená. Potrebným doplnkom sú... viac informácií »
Béžová bavlnená osuška Zone Classic Nude
Značka: Zone
31,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kúpeľňa je miestom, kde sa oddávame relaxu a zároveň aj zbierame novú energiu. Tomu by tiež mala byť správne prispôsobená. Potrebným doplnkom sú...

Kúpeľňa je miestom, kde sa oddávame relaxu a zároveň aj zbierame novú energiu. Tomu by tiež mala byť správne prispôsobená. Potrebným doplnkom sú uteráky Zone, ktoré spĺňajú nielen praktické nároky, ale aj tie estetické. Sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny a vybrať si môžete hneď z niekoľkých farieb, ktoré pristanú ako moderným kúpeľniam, tak aj tým viac rustikálnym.

O značke:
Dánska dizajnová značka Zone prináša úžasnú hru ladných tvarov, moderných farieb a kvalitných materiálov. V jej repertoári si vyberiete z kúpeľňových aj kuchynských doplnkov a pomocníkov. Uvidíte, že s ľahkosťou tak premeníte miestnosť na interiér z časopisov o bývaní.
Obľúbený a kvalitný produkt môžete získať jednoducho tu na webe v populárnej rubrike kúpeľňový textil. Vyberte si akčné produkty z tejto známej sekcie za outletovú cenu!

Veľmi obľúbený tovar Béžová bavlnená osuška Zone Classic Nude, s osvedčenou značkou Zone zoženiete v aktuálnej ponuke za parádnu cenu. Ponuka od 31,90 EUR.