Betónový odkladací stolík Lyon Béton Square, 85 x 80 cm

Betón v rukách prémiovej značky Lyon Béton povznesie váš industriálny interiér na novú úroveň. Netradičný materiál v kombinácii so sklenenou... viac informácií »
Betónový odkladací stolík Lyon Béton Square
Značka: Lyon Béton
810 EUR
Kúpiť v e-shope »
Betón v rukách prémiovej značky Lyon Béton povznesie váš industriálny interiér na novú úroveň. Netradičný materiál v kombinácii so sklenenou...

Betón v rukách prémiovej značky Lyon Béton povznesie váš industriálny interiér na novú úroveň. Netradičný materiál v kombinácii so sklenenou doskou ocenia aj milovníci moderného štýlu. Doplňte stolík o vašu obľúbenú rastlinu a dodajte jemnosť tomuto chladnému kúsku. Tento akčný a v zľave produkt Betónový odkladací stolík Lyon Béton Square, 85 x 80 cm nájdete bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike konferenčné stolíky! Teraz kúpite ďalšie kusy z našej kategórie ľahko online! Ale to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás taky viac výrobkov od dodávateľa Lyon Béton. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

V zľave tento tovar Betónový odkladací stolík Lyon od značky s dobrým menom Lyon Béton jednoducho získate tu teraz práve v zľave! K dispozícii teraz v predaji za 810 EUR.