Betónový kvetináč Dakls My Garden Hearts, výška 8 cm

Kolekcia nápaditých betónových kvetináčov My Garden od značky Dakls sa skvele hodí k nežnej jarnej výzdobe vášho domu. Vyzdobíte si ním parapet,... viac informácií »
Betónový kvetináč Dakls My Garden Hearts
Značka: Dakls
11,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia nápaditých betónových kvetináčov My Garden od značky Dakls sa skvele hodí k nežnej jarnej výzdobe vášho domu. Vyzdobíte si ním parapet,...

Kolekcia nápaditých betónových kvetináčov My Garden od značky Dakls sa skvele hodí k nežnej jarnej výzdobe vášho domu. Vyzdobíte si ním parapet, komodu či pracovný stôl? Jednotlivé kvetináče navyše medzi sebou môžete inovatívne kombinovať .

O značke:
Drobnosti, ktoré potešia a sú za pár drobných. Tak by sa dali jednoducho vystihnúť dekorácie a doplnky, ktoré ponúka značka Dakls. Sú ideálnou voľbou, ak sa chystáte vniesť do svojho bývania trochu štýlu inšpirovaného pohodovým vidiekom. A ak hľadáte ideálny darček pre svojich najbližších, s touto značkou vedľa nešliapnete.Veľa predávaný kus môžete nájsť jednoducho tu na našom webe umiestnený v rubrike kvetináče. Mrknite na podobné produkty z tejto populárnej kategórie za super cenu! Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac skvelých výrobkov od značky Dakls. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka Dakls má k dispozícii vysoko kvalitný sortiment.

Zaujímavý tovar Betónový kvetináč Dakls My Garden Hearts, od našej známej značky Dakls možno nájsť momentálne na webe v bezva akcii. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 11,99 EUR.