Betónový konferenčný stolík s kolieskami Lyon Béton Monobloc Wheels

Jednoduché línie, čisté geometrické tvary a materiál, ktorý vám nebude robiť starosti - betón. Tieto základné charakteristiky robia zo stolíkov... viac informácií »
Betónový konferenčný stolík s kolieskami Lyon Béton Monobloc Wheels
Značka: Lyon Béton
520 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduché línie, čisté geometrické tvary a materiál, ktorý vám nebude robiť starosti - betón. Tieto základné charakteristiky robia zo stolíkov...

Jednoduché línie, čisté geometrické tvary a materiál, ktorý vám nebude robiť starosti – betón. Tieto základné charakteristiky robia zo stolíkov Lyon Béton úžasne priamočiary doplnok každého moderného interiéru.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru (za predpokladu miernych klimatických podmienok). Mimo sezóny je nutné nábytok chrániť pred vonkajšími vplyvmi, ideálne ho položiť na suché miesto. Pred tým by mal byť vyčistený a na vzduchu osušený. Ak je mimo sezónu nábytok vonku, je nutné ho prikryť vodeodolným, priedušným plédom zo 100% polyesteru. Povrch je natretý neviditeľným matným lakom, ktorý ho chráni pred škvrnami. Po čase navyše vyzerá ešte lepšie, získa totiž trochu patiny, rovnako ako napríklad koža alebo drevo. Ak sa objavia akékoľvek póry, maličké prasklinky či farebné odchýlky, je to vďaka prirodzeným, neodmysliteľným a kúzelným vlastnostiam tohto materiálu.
Akčný tovar môžete zohnať priamo tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike konferenčné stolíky! Pripravili sme pre vás zľavnené kusy z tejto obľúbenej sekcie za parádnu cenu.

Veľmi žiadaný produkt Betónový konferenčný stolík s kolieskami Lyon od značky s tradíciou a dobrou povesťou Lyon Béton je k dostaniu online skutočne lacno! Teraz v akcii 520 EUR.