Betónový držiak na toaletný papier Lyon Béton Cloud L

Aj niečo tak obyčajné, ​​ako je držiak na toaletný papier, môže vyzerať úplne neobyčajne. Aj niečo tak obyčajné môže vyzerať ako umelecké... viac informácií »
Betónový držiak na toaletný papier Lyon Béton Cloud L
Značka: Lyon Béton
155 EUR
Kúpiť v e-shope »
Aj niečo tak obyčajné, ​​ako je držiak na toaletný papier, môže vyzerať úplne neobyčajne. Aj niečo tak obyčajné môže vyzerať ako umelecké...

Aj niečo tak obyčajné, ​​ako je držiak na toaletný papier, môže vyzerať úplne neobyčajne. Aj niečo tak obyčajné môže vyzerať ako umelecké dielo. Neveríte? Tento kúsok od Lyon Béton je dokonalým dizajnovým dôkazom!

Tip: produkty Lyon Béton je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru (za predpokladu miernych klimatických podmienok). Mimo sezóny je nutné nábytok chrániť pred vonkajšími vplyvmi, ideálne ho položiť na suché miesto. Pred tým by mal byť vyčistený a na vzduchu osušený. Ak je mimo sezónu nábytok vonku, je nutné ho prikryť vodoodolným, priedušným plédom zo 100 % polyesteru. Povrch je natretý neviditeľným matným lakom, ktorý ho chráni pred škvrnami. Po čase navyše vyzerá ešte lepšie, získa totiž trochu patiny, rovnako ako napríklad koža alebo drevo. Ak sa objavia akékoľvek póry, maličké prasklinky či farebné odchýlky, je to vďaka prirodzeným, neodmysliteľným a čarovným vlastnostiam tohto materiálu.
Lacný tovar Betónový držiak na toaletný papier Lyon Béton Cloud L máte možnosť nakúpiť priamo u nás umiestnený v kategórii držiaky na toaletný papier! Teraz si môžete zaobstarať kvalitné produkty z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii. Vehlasná značka Lyon Béton obohatí vás kvalitný tovar Však to vidíte sami! Nebojte, máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých produktov od dodávateľa Lyon Béton. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný kus Betónový držiak na toaletný papier Lyon Béton Cloud L od značky Lyon Béton máte možnosť dostať práve extra so zľavou! V súčasnosti je k dispozícii za 155 EUR.