Betónová dekorácia v tvare modliaceho sa anjela Dakls, výška 13 cm

Nežné dekorácie, ktoré u vás doma vykúzlia tú správnu hrejivú atmosféru. Reč je o kúskoch značky Dakls, ktoré sa perfektne hodia na sviatočné... viac informácií »
Betónová dekorácia v tvare modliaceho sa anjela Dakls
Značka: Dakls
9 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nežné dekorácie, ktoré u vás doma vykúzlia tú správnu hrejivú atmosféru. Reč je o kúskoch značky Dakls, ktoré sa perfektne hodia na sviatočné...

Nežné dekorácie, ktoré u vás doma vykúzlia tú správnu hrejivú atmosféru. Reč je o kúskoch značky Dakls, ktoré sa perfektne hodia na sviatočné chvíľky.

Tento anjelik je k dispozícii v troch farebných prevedeniach. Tento kvalitný a lacný kus možno zaobstarať bez ťažkostí na našich stránkach v rubrike vázy. Máme pre vás podobné produkty z tejto sekcie za extra cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na viac kúskov od výrobcu Dakls. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Významná značka Dakls vám predstavuje vynikajúci tovar Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Tento žiadaný výrobok Betónová dekorácia v tvare modliaceho sa anjela Dakls, výška 13 cm pochádzajúce od značky Dakls máte možnosť nakúpiť u nás teraz za výpredajovú cenu. Momentálne v akcii za 9 EUR.