Behúň Floorita Semi, 60×110 cm

Čo ak vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží? talianske koberce Webtapetti to dokážu. Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30°C,... viac informácií »
Behúň Floorita Semi
Značka: Floorita
41,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čo ak vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží? talianske koberce Webtapetti to dokážu. Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30°C,...

Čo ak vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží? talianske koberce Webtapetti to dokážu. Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30°C, sú protišmykové a ešte aj nápadité. Takáto kombinácia je neobvyklá, ale talianska značka Webtapetti to vie! Ich koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnenej žinilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou – ako je kuchyňa či chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo k posteli. Vlastný motív je na koberec vytlačený pomocou vysoko kvalitnej foto tlače.
Tento zľavnený tovar Behúň Floorita Semi, 60×110 cm ide nakúpiť priamo na stránkach v známej sekcii koberce. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z našej kategórie za najlepšie ceny!

Úplne unikátny tovar Behúň Floorita Semi, 60x110 od značky Floorita môžete nájsť zrovna za dobrú cenu! Akčná cena už od 41,90 EUR.