Behúň Floorita Lavanda, 58 × 280 cm

Krásne veci síce bývajú pominuteľné, ale my máme pre vás tip na kúsok, ktorý bude váš domov zdobiť dlhý čas, nech sa deje, čo sa... viac informácií »
Behúň Floorita Lavanda
Značka: Floorita
82,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Krásne veci síce bývajú pominuteľné, ale my máme pre vás tip na kúsok, ktorý bude váš domov zdobiť dlhý čas, nech sa deje, čo sa...

Krásne veci síce bývajú pominuteľné, ale my máme pre vás tip na kúsok, ktorý bude váš domov zdobiť dlhý čas, nech sa deje, čo sa deje.

Atraktívny koberec Webtappeti rozžiari svojimi motívmi akýkoľvek kút domova, napríklad aj kuchyňu alebo kúpeľňu, kde obstojí aj v náročnej prevádzke.

Ako sa o taký doplnok starať? Veľmi jednoducho – keď sa zašpiní, skrátka ho hodíte do práčky. Onedlho je pripravený späť do služby v plnej paráde.
Obľúbený a kvalitný tovar Behúň Floorita Lavanda, 58 × 280 cm obstaráte okrem iného na webe v známej kategórii koberce! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty z tejto kateógrie za super ceny!

Tento unikátny tovar Behúň Floorita Lavanda, 58 × 280 cm s pečaťou kvality značky Floorita ide získať u nás za akčnú cenu. V súčasnosti v predaji od 82,90 EUR.