Behúň Floorita French Garden, 60 × 190 cm

Odolný, esteticky nápaditý a praktický. Taký behúň len ťažko nájsť. Koberce značky Floorita sú vysokoodolné, protišmykové a navyše ich... viac informácií »
Behúň Floorita French Garden
Značka: Floorita
49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Odolný, esteticky nápaditý a praktický. Taký behúň len ťažko nájsť. Koberce značky Floorita sú vysokoodolné, protišmykové a navyše ich...

Odolný, esteticky nápaditý a praktický. Taký behúň len ťažko nájsť.

Koberce značky Floorita sú vysokoodolné, protišmykové a navyše ich možno prať v práčke. Sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnenej ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia.

Hodia sa aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ako kuchyňa alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Vlastný motív je na behúň vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Dobré vedieť: keďže výrobca strihá jednotlivé kusy behúňov z jednej rolky, môže sa výsledný produkt drobne líšiť v dĺžke a môže sa i výraznejšie odlišovať od dizajnu na ilustračných fotografiách. Nezľaknite sa ani pokiaľ sa bude od fotografie drobne odlišovať vo farbe, k čomu dochádza najmä kvôli rozdielnej kalibrácii farieb na monitore. Kvalitný výrobok Behúň Floorita French Garden, 60 × 190 cm nájdete ľahko tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii koberce. Teraz nájdete ešte ďalšie výrobky z tejto obľúbenej kategórie za super cenu!

Veľmi obľúbený produkt Behúň Floorita French Garden, 60 × 190 cm značky Floorita nájdete na našich stránkach výhodne. Stojí teraz u nás 49 EUR.