Behúň Floorita Cuori, 58 × 240 cm

Zoznámte sa s naším obľúbencom spomedzi kobercov. Má meno Webtappeti . Vďaka vysokoodolnej zmesi vlákien totiž vydrží ako nový aj na vysoko... viac informácií »
Behúň Floorita Cuori
Značka: Floorita
73,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zoznámte sa s naším obľúbencom spomedzi kobercov. Má meno Webtappeti . Vďaka vysokoodolnej zmesi vlákien totiž vydrží ako nový aj na vysoko...

Zoznámte sa s naším obľúbencom spomedzi kobercov. Má meno Webtappeti .

Vďaka vysokoodolnej zmesi vlákien totiž vydrží ako nový aj na vysoko vyťažených miestach. Pokojne ho umiestnite do kuchyne, kúpeľne alebo chodby. Ak sa zašpiní, môžete ho pokojne vyprať v práčke. Koberec Webtappeti skrátka ušetrí veľa starostí a ešte k tomu skrášli každý interiér.Veľmi žiadaný kus možno zohnať jednoducho u nás v známej kategórii koberce. Pripravili sme výnimočné výrobky z našej kategórie za najlepšie ceny! Známy výrobca Floorita má k dispozícii kvalitný sortiment Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na viac kvalitných produktov od dodávateľa Floorita. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný tovar Behúň Floorita Cuori, 58 × 240 cm od skvelého výrobcu Floorita k dostaniu na našich stránkach teraz práve skutočne lacno. Cena od 73,90 EUR.