Behúň Floorita Casa Dolce, 58 x 240 cm

Myslíte, že kobercom už dávno odzvonilo? Opak je pravdou, pretože si nachádza u ľudí stále väčšiu obľúbu. A to vie aj značka Webtappeti,... viac informácií »
Behúň Floorita Casa Dolce
Značka: Floorita
74 EUR
Kúpiť v e-shope »
Myslíte, že kobercom už dávno odzvonilo? Opak je pravdou, pretože si nachádza u ľudí stále väčšiu obľúbu. A to vie aj značka Webtappeti,...

Myslíte, že kobercom už dávno odzvonilo? Opak je pravdou, pretože si nachádza u ľudí stále väčšiu obľúbu. A to vie aj značka Webtappeti, pretože prichádza s neopozeranými kobercami a behúňmi, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Protišmykové kúsky vyrobené z odolného materiálu si môžete dať do spálne, obývačky aj chladnej chodby. A čo sa týka údržby, tak stačí koberce dať do práčky, nastaviť program na 40 °C a koberec máte čistý.
Lacný produkt Behúň Floorita Casa Dolce, 58 je na získanie taktiež tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike koberce! Pozrite sa na ešte ostatné kúsky z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! Máme aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty značky Floorita. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Floorita pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedny tovar

Vysokokvalitný produkt Behúň Floorita Casa Dolce, 58 x 240 cm od dodávateľa s dlhou históriou Floorita možno získať momentálne na našich stránkach za výpredajovú cenu. V súčasnosti za 74 EUR.