Bavlnený rukávnik na kočík ESECO Forest Kingdom

Rukávnik od značky ESECO vám poskytne čo možno najväčší komfort pri zimných vychádzkach s vaším bábätkom. Jeho mimoriadne hebké zateplené... viac informácií »
Bavlnený rukávnik na kočík ESECO Forest Kingdom
Značka: ESECO
19,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rukávnik od značky ESECO vám poskytne čo možno najväčší komfort pri zimných vychádzkach s vaším bábätkom. Jeho mimoriadne hebké zateplené...

Rukávnik od značky ESECO vám poskytne čo možno najväčší komfort pri zimných vychádzkach s vaším bábätkom. Jeho mimoriadne hebké zateplené vnútro sa totiž postará, aby vám ani pri mrazivých dňoch nebola zima na ruky. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí okrem vyššie spomenutého aj odolnosť proti vetru a dažďu. Vďaka praktickému zapínaniu na cvoky sa navyše hodí na všetky typy kočíkov. Ako ďalšie produkty od značky ESECO sa potom okrem medzinárodne uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pýši aj starostlivou ručnou výrobou. Vysokokvalitný kus Bavlnený rukávnik na kočík dostanete bezstarostne tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii detský textil. Pozrite sa na ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova.

Super produkt Bavlnený rukávnik na kočík ESECO od poprednej značky ESECO ľahko nájdete teraz v ponuke v bezva akcii. Výhodná ponuka za skvelú cenu 19,49 EUR.