Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Jacobe, 140 x 220 cm

Udržiavanie neustáleho poriadku v domácnosti môže byť často veľmi zdĺhavé a unavujúce. Uľahčite si to s týmto bavlneným plédom cez posteľ,... viac informácií »
Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Jacobe
Značka: Green Gate
150 EUR
Kúpiť v e-shope »
Udržiavanie neustáleho poriadku v domácnosti môže byť často veľmi zdĺhavé a unavujúce. Uľahčite si to s týmto bavlneným plédom cez posteľ,...

Udržiavanie neustáleho poriadku v domácnosti môže byť často veľmi zdĺhavé a unavujúce. Uľahčite si to s týmto bavlneným plédom cez posteľ, vďaka ktorému bude vyzerať spálňa stále uprataná. Svojím decentným, romanticky ladeným motívom navyše do interiéru vnesie atmosféru anglického vidieka. Dobré vedieť: kým samotný pléd pozostáva zo 100 % balvny, jeho výplň kombinuje 90 % bavlny a 10 % polyesteru. Tento veľmi žiadaný tovar Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Jacobe, 140 dostanete bez problémov na našom webe umiestnený v sekcii prikrývky na posteľ! Mrknite na iné výrobky vo spomínanej sekcii v bezva akcii. Nebojte, v ponuke toho máme viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitných produktov značky Green Gate. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Jacobe, 140 x 220 cm od výrobcu s dobrým menom Green Gate ľahko zaobstaráte teraz v ponuke za super cenu. Akčné ceny od 150 EUR.