Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Columbine, 140 x 220 cm

Udržiavanie neustáleho poriadku v domácnosti môže byť často veľmi zdĺhavé a unavujúce. Uľahčite si to s týmto bavlneným plédom cez posteľ,... viac informácií »
Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Columbine
Udržiavanie neustáleho poriadku v domácnosti môže byť často veľmi zdĺhavé a unavujúce. Uľahčite si to s týmto bavlneným plédom cez posteľ,...

Udržiavanie neustáleho poriadku v domácnosti môže byť často veľmi zdĺhavé a unavujúce. Uľahčite si to s týmto bavlneným plédom cez posteľ, vďaka ktorému bude vyzerať spálňa stále uprataná. Svojím decentným, romanticky ladeným motívom navyše do interiéru vnesie atmosféru anglického vidieka. Dobré vedieť: kým samotný pléd pozostáva zo 100 % balvny, jeho výplň kombinuje 90 % bavlny a 10 % polyesteru.Kvalitný a obľúbený výrobok Bavlnený pléd cez posteľ Green Gate Columbine, 140 x 220 cm môžete získať jednoducho tu u nás v známej kategórii prikrývky na posteľ! Teraz si môžete zaobstarať ďalšie produkty z našej sekcie ľahko online. Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Pozrite sa tiež na ďalší tovar od dodávateľa Green Gate. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený produkt Bavlnený pléd cez posteľ Green od značky so skvelou reputáciou Green Gate ľahko získate na našich stránkach teraz naozaj výhodne! Produkt nakúpite teraz u nás za 150 EUR.