Bavlnený mantinel do postieľky Moshi Moshi Seamaid, 210 x 40 cm

Vaše ratolesti si zamilujú farebné detské motívy Moshi Moshi. Hravý štýl a jasné farby oživujú predstavivosť, zaháňajú nočné mory a... viac informácií »
Bavlnený mantinel do postieľky Moshi Moshi Seamaid
Vaše ratolesti si zamilujú farebné detské motívy Moshi Moshi. Hravý štýl a jasné farby oživujú predstavivosť, zaháňajú nočné mory a...

Vaše ratolesti si zamilujú farebné detské motívy Moshi Moshi. Hravý štýl a jasné farby oživujú predstavivosť, zaháňajú nočné mory a vytvárajú pre deti svet radosti a zábavy.

Tento poťah na matrac do postieľky tiež ochráni ratolesť pred nárazmi do konštrukcie. Vďaka príjemnému bavlnenému materiálu poskytne aj vyšší komfort a pohodlie.

Dobré vedieť: mantinel sa k postieľke ľahko pripevní pomocou šnúrok.Tento veľmi žiadaný tovar Bavlnený mantinel do postieľky Moshi Moshi Seamaid, 210 x 40 cm máte možnosť zaobstarať v pohode na našich stránkach v obľúbenej kategórii uncategorized! Pripravili sme pre vás ešte iné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze! Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalší tovar značky . Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný kus Bavlnený mantinel do postieľky Moshi Moshi Seamaid, 210 x 40 cm od spoľahlivej značky Moshi Moshi máte možnosť získať práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! Práve možno objednať len za 40 EUR.