Bavlnené obliečky na jednolôžko AmeliaHome Averi Constellation, 135 x 200 cm

V oblakoch sa naozaj spať nedá, ale s posteľnou bielizňou AmeliaHome od toho nebudete mať ďaleko. Motív hviezd inšpirovaný nočnou oblohou rozžiari... viac informácií »
Bavlnené obliečky na jednolôžko AmeliaHome Averi Constellation
Značka: AmeliaHome
41,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
V oblakoch sa naozaj spať nedá, ale s posteľnou bielizňou AmeliaHome od toho nebudete mať ďaleko. Motív hviezd inšpirovaný nočnou oblohou rozžiari...

V oblakoch sa naozaj spať nedá, ale s posteľnou bielizňou AmeliaHome od toho nebudete mať ďaleko. Motív hviezd inšpirovaný nočnou oblohou rozžiari vašu spálňu. Mäkký povrch poskytuje maximálne pohodlie.

Výrobok je vyrobený zo 100 % bavlny a má medzinárodne uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000, ktorý zaručuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Najpredávanejší výrobok Bavlnené obliečky na jednolôžko AmeliaHome Averi Constellation, 135 x máte možnosť nakúpiť práve teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike obliečky. Zaobstarajte si ešte ďalšie produkty z našej kategórie za výhodné peniaze. Máme toho viac, u nás totiž nájdete viac skvelých výrobkov od výrobcu AmeliaHome. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka AmeliaHome vám poskytuje kvalitný tovar A tu je dôkaz!

Tento kvalitný a lacný tovar Bavlnené obliečky na jednolôžko AmeliaHome Averi Constellation, 135 x od spoločnosti AmeliaHome môžete pohodlne získať tu a teraz trvalo výhodne! Teraz možno objednať len za 41,90 EUR.