Bavlnená obliečka na paplón Blanc Dot, 140 × 200 cm

Svet okolo nás vie byť nádherný aj bez farieb. Zrazu máte možnosť vnímať krásu liniek a tvarov, ktoré sú inak skryté za celou škálou... viac informácií »
Bavlnená obliečka na paplón Blanc Dot
Značka: Blanc
37,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Svet okolo nás vie byť nádherný aj bez farieb. Zrazu máte možnosť vnímať krásu liniek a tvarov, ktoré sú inak skryté za celou škálou...

Svet okolo nás vie byť nádherný aj bez farieb. Zrazu máte možnosť vnímať krásu liniek a tvarov, ktoré sú inak skryté za celou škálou odtieňov.

Povlak na perinu je vyrobený zo 100% bavlny, a je tak veľmi príjemný na dotyk a jednoduchý na údržbu. Nezabudnite si k povlaku na perinu dokúpiť aj povlak na vankúš. Pretože čierna a biela k sebe vždy ladia, môžete si vybrať akýkoľvek vankúš a nikdy neurobíte chybu!
Tento najpredávanejší výrobok Bavlnená obliečka na paplón Blanc Dot, 140 × 200 cm ide nakúpiť ešte tu na stránkach zaradený v sekcii obliečky! Teraz môžete nájsť akčné kusy zo spomínanej sekcie vo výpredajovej akcii! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. Preskúmajte u nás viac kúskov značky Blanc. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Blanc poskytuje pre svojich zákazníkov prvotriedny tovar

Podarený produkt Bavlnená obliečka na paplón Blanc Dot, 140 od značky s dobrým menom Blanc jednoducho nájdete tu a teraz za mimoriadne nízku cenu. Teraz len za 37,90 EUR.