Bambusový servírovací lopárik s poklopom Unimasa Bamboo

Bambus patrí medzi rastliny, ktoré sa nám zdajú priamo zázračné. Okrem jeho odolnosti, vytrvalému a rýchlemu rastu nepotrebuje žiadne chemické... viac informácií »
Bambusový servírovací lopárik s poklopom Unimasa Bamboo
Značka: Unimasa
16 EUR
Kúpiť v e-shope »
Bambus patrí medzi rastliny, ktoré sa nám zdajú priamo zázračné. Okrem jeho odolnosti, vytrvalému a rýchlemu rastu nepotrebuje žiadne chemické...

Bambus patrí medzi rastliny, ktoré sa nám zdajú priamo zázračné. Okrem jeho odolnosti, vytrvalému a rýchlemu rastu nepotrebuje žiadne chemické hnojivá či antibiotiká, aby sa mu darilo. Preto voľbou bambusových výrobkov tiež robíte krok k ochrane životného prostredia.
Výrobky z tohto materiálu sú prirodzene antibakteriálne, ľahké a veľmi trvanlivé. Preto vo vašej kuchyni poslúži mnoho a mnoho rokov. Veľmi jedinečný tovar Bambusový servírovací lopárik s poklopom Unimasa Bamboo ide nakúpiť bezstarostne tu na stránkach umiestnený v kategórii tácky. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto populárnej rubriky za rozumné peniaze.

Veľa žiadaný tovar Bambusový servírovací lopárik s poklopom Unimasa Bamboo od značky s dlhou históriou Unimasa ľahko môžete zohnať aktuálne v našej ponuke za parádnu cenu. Teraz len za 16 EUR.