Bambusový príborník Bambum Campari

Bambus je materiál, ktorý si priamo hovorí o to, aby bol využitý v kuchyni. Je totiž antibakteriálny, ľahký a odolný, čo sú vlastnosti, ktoré... viac informácií »
Bambusový príborník Bambum Campari
Značka: Bambum
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Bambus je materiál, ktorý si priamo hovorí o to, aby bol využitý v kuchyni. Je totiž antibakteriálny, ľahký a odolný, čo sú vlastnosti, ktoré...

Bambus je materiál, ktorý si priamo hovorí o to, aby bol využitý v kuchyni. Je totiž antibakteriálny, ľahký a odolný, čo sú vlastnosti, ktoré hrajú do kariet tomu, aby ich Bambum pretvoril do šikovných pomocníkov. Bambus sa oproti klasickému drevu líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov.
Exkluzívny produkt Bambusový príborník Bambum Campari je k dispozícii ľahko tu na webe umiestnený v rubrike príborníky do zásuvky. Zaobstarajte si ešte iné kúsky z tejto známej rubriky za skvelú cenu! Známa značka Bambum dlhodobo dodáva prémiové výrobky

Veľmi obľúbený tovar Bambusový príborník Bambum Campari od kvalitnej značky Bambum ľahko môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke v zľave! Výhodná ponuka za skvelú cenu 28,90 EUR.