Bambusový mlynček na korenie Bambum Nocchi, 25 cm

Sami sme boli prekvapení, ako skvele sa bambusové drevo dokáže v domácnosti vynímať. Bambus sa od klasického dreva líši hneď v niekoľkých... viac informácií »
Bambusový mlynček na korenie Bambum Nocchi
Značka: Bambum
30,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sami sme boli prekvapení, ako skvele sa bambusové drevo dokáže v domácnosti vynímať. Bambus sa od klasického dreva líši hneď v niekoľkých...

Sami sme boli prekvapení, ako skvele sa bambusové drevo dokáže v domácnosti vynímať.

Bambus sa od klasického dreva líši hneď v niekoľkých hlavných bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu tú okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad dubu to môže trvať až 50 rokov. Využívanie bambusu je teda pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. Bambus je tiež odolnejšií, ľahšií a antibakteriálney.Kvalitný a lacný produkt Bambusový mlynček na korenie Bambum Nocchi, 25 možno nakúpiť ľahko na našom webe v známej rubrike dochucovanie! Vyhľadajte si skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu! To nie je všetko, u nás ponúkame viac. U nás v ponuke nájdete viac skvelých produktov od výrobcu Bambum. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Predná značka Bambum má v stále ponuke prvotriedne výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Najpredávanejší kus Bambusový mlynček na korenie Bambum Nocchi, od nášho výrobcu Bambum ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu! Akčná cena od 30,90 EUR.