Bambusová podložka pod hrnce Bambum Pinoli, ⌀ 18 cm

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov. Značka Bambum sa toho chopila a... viac informácií »
Bambusová podložka pod hrnce Bambum Pinoli
Značka: Bambum
8,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov. Značka Bambum sa toho chopila a...

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov.

Značka Bambum sa toho chopila a vytvorila tak celú kuchynskú kolekciu.

Bambus sa od klasického dreva líši hneď v niekoľkých hlavných bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to približne 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u duba to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. Bambus je tiež odolnejší, ľahší a antibakteriálny.
Veľmi obľúbený produkt Bambusová podložka pod hrnce Bambum Pinoli, ⌀ 18 cm získate v pohode tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii podložky pod hrniec! Vyhľadajte si ďalšie produkty zo spomínanej kategórie v zľave. Vedúca značka Bambum dodáva svojim zákazníkom kvalitný sortiment. Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Máme však aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Bambum. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny produkt Bambusová podložka pod hrnce od renomovaného dodávateľa Bambum môžete pohodlne získať v našej aktuálnej ponuke v zľave. Práve teraz za 8,49 EUR.