Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Valeria, ⌀ 19 cm

Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou... viac informácií »
Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Valeria
Značka: Bambum
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou...

Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou.

Najväčšou prednosťou je materiál – všetko je totiž vyrobené z odolného bambusu, ktorý je ľahký, antibakteriálny a navyše aj ekologický. Kým dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u duba to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu je teda pre prírodu menšia záťaž než výrub urastených stromov.
Tento veľmi žiadaný produkt Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Valeria, ⌀ 19 cm možno zaobstarať pohodlne na webe zaradený v rubrike podložky pod hrniec! Pripravili sme ešte ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za výborné peniaze. Naša ponuka je široká, máme v ponuke však tiež ďalšie preverené kúsky značky Bambum. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Bambum má veľmi kvalitné výrobky.

Zľavový tovar Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Valeria, od kvalitnej spoločnosti Bambum je možné zaobstarať zrovna so zľavou! Práve teraz za cenu 23 EUR.