Antracitový koberec Hanse Home Pure, 160 × 240 cm

Minimalistický koberec Pure odľahčuje a zjednocuje celú miestnosť svojím jednoduchým, jednofarebným dizajnom. V žiadnom prípade však nie je... viac informácií »
Antracitový koberec Hanse Home Pure
Značka: Hanse Home
93,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Minimalistický koberec Pure odľahčuje a zjednocuje celú miestnosť svojím jednoduchým, jednofarebným dizajnom. V žiadnom prípade však nie je...

Minimalistický koberec Pure odľahčuje a zjednocuje celú miestnosť svojím jednoduchým, jednofarebným dizajnom.

V žiadnom prípade však nie je ochudobnený o praktické funkcie. Vďaka polypropylénovým vláknam sa vyznačuje značnou mäkkosťou, odolnosťou voči znečisteniu a možnou jednoduchou údržbou. Je tiež výborný do miestností s podlahovým vykurovaním.
Obľúbený tovar Antracitový koberec Hanse Home Pure, 160 × máte možnosť zaobstarať okrem iného na stránkach v populárnej sekcii koberce! Teraz si môžete vybrať akčné produkty v spomínanej rubrike v akcii! Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká. U nás v ponuke totiž nájdete ďalší kvalitný tovar od značky Hanse Home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Hanse Home vám poskytuje prvotriedny tovar.

Kvalitný a žiadaný výrobok Antracitový koberec Hanse Home Pure, 160 × 240 od značky so zárukou kvality Hanse Home jednoducho zoženiete teraz za výborné peniaze. V súčasnosti za skvelú cenu 93,90 EUR.