Antracitovosivý samozavlažovací kvetináč Flower Lover Quadrato, 24,7 x 24,7 cm

Kolekcia moderných kvetináčov Quadrato sa kvôli absencii vypúšťacieho ventilu hodí najmä na použitie v interiéri. Pozostávajú z dekoratívneho... viac informácií »
Antracitovosivý samozavlažovací kvetináč Flower Lover Quadrato
Značka: Flower Lover
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia moderných kvetináčov Quadrato sa kvôli absencii vypúšťacieho ventilu hodí najmä na použitie v interiéri. Pozostávajú z dekoratívneho...

Kolekcia moderných kvetináčov Quadrato sa kvôli absencii vypúšťacieho ventilu hodí najmä na použitie v interiéri. Pozostávajú z dekoratívneho obalu a samozavlažovacej súpravy, ktorá zahŕňa rošt oddeľujúci zeminu od zásobníka vody, nalievaciu trubicu a vodomerku. Tá je praktická najmä pre svoju schopnosť vždy ukazovať aktuálny stav hladiny vody. Dobré vedieť: na kvetináč je potrebných 2 l vody a 7,8 l zeminy. Tento zľavnený tovar ide kúpiť jednoducho na webe v populárnej rubrike kvetináče! Pripravili sme pre vás výnimočné výrobky z tejto známej kategórie za super peniaze!

Tento skvelý tovar Antracitovosivý samozavlažovací kvetináč Flower od top značky Flower Lover môžete zaobstarať zrovna v zľave! Akčná cena 23,90 EUR.