Antracitovosivý puf s úložným priestorom Jalouse Maison Serena

Taburetka Serena je výsledkom starostlivej práce tímu okolo dizajnérky Jalouse Maison. Kúsok vám poslúži ako prídavné miesto pre sedenie, tak pre... viac informácií »
Antracitovosivý puf s úložným priestorom Jalouse Maison Serena
Taburetka Serena je výsledkom starostlivej práce tímu okolo dizajnérky Jalouse Maison. Kúsok vám poslúži ako prídavné miesto pre sedenie, tak pre...

Taburetka Serena je výsledkom starostlivej práce tímu okolo dizajnérky Jalouse Maison. Kúsok vám poslúži ako prídavné miesto pre sedenie, tak pre leňošenie, keď si potrebujete natiahnuť nohy. Užite si luxusné posedenie.

Táto značka produkuje komfortný nábytok z kvalitného dreva a s pamäťovou penou, ktorá vám zaručuje veľmi príjemné posedenie.

Ako správna Francúzka však nezabúda ani na vzhľad. Preto keď sa zrovna nebudete užívať pohodlie týchto kúskov, môžete diaľky obdivovať výnimočne elegantný dizajn.

Tento veľmi obľúbený produkt Antracitovosivý puf s úložným priestorom Jalouse Maison od kvalitnej spoločnosti Jalouse Maison ľahko nájdete v súčasnosti za najnižšiu cenu! Stojí práve teraz u nás 319 EUR.