Antracitovosivý nástenný vešiak s poličkou na uteráky Wenko Montella, dĺžka 61 cm

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju... viac informácií »
Antracitovosivý nástenný vešiak s poličkou na uteráky Wenko Montella
Značka: Wenko
58 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju...

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju kúpeľňu tak, aby ste ráno rozospatí presne vedeli, kam siahnuť.

O značke:
Zorganizovaná domácnosť = spokojná rodina

Neveríte? Značka Wenko vás hravo presvedčí. Usporiadaná kúpeľňa znamená viac času pre tých, s ktorými vám je najlepšie.

Majster poriadku, Wenko, patrí medzi odborníkov na upratovanie . Je to profík na praktické pomôcky do domácnosti, ktoré vám uľahčia bývanie .
Lacný tovar je na získanie tiež tu na stránkach v populárnej kateogrii kúpeľňové poličky! Získajte ostatné produkty z tejto známej rubriky za parádnu cenu!

Tento žiadaný produkt Antracitovosivý nástenný vešiak s poličkou na uteráky Wenko Montella, dĺžka 61 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Wenko nájdete v súčasnosti navždy výhodne. Výhodná ponuka za skvelú cenu 58 EUR.