Antracitovosivá skladacia fľaša Stojo Bottle Carbon, 590 ml

Na tréning, na výlet aj do školy. Praktická skladacia fľaša vo vašom každodennom režime ľahko nájde svoje miesto. Akonáhle ju raz zložité do... viac informácií »
Antracitovosivá skladacia fľaša Stojo Bottle Carbon
Značka: Stojo
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na tréning, na výlet aj do školy. Praktická skladacia fľaša vo vašom každodennom režime ľahko nájde svoje miesto. Akonáhle ju raz zložité do...

Na tréning, na výlet aj do školy. Praktická skladacia fľaša vo vašom každodennom režime ľahko nájde svoje miesto. Akonáhle ju raz zložité do tenkého disku, už inú fľašu nebudete chcieť.

Toto udržateľné a šetrné rozhodnutie navyše zaobstaráte v širokej palete moderných farieb.

Čím sú výnimočné?
✓ ľahko ich zložíte do veľkosti tenkého disku, takže sa zmestia aj do tej najmenšej tašky,
✓ pevné viečko a obímka vás chránia pred vyliatím aj obarením,
✓ dajú sa rozložiť na 4 diely, ľahko sa čistia a sú vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry,
✓premyslený dizajnový vzhľad a široká paleta farieb.

O značke Stojo
Táto značka vám dokáže, že zachraňovanie prírody nevyžaduje vždy veľké obete na vašom životnom štýle, a že môže byť veľmi príjemné. Cestovné tégliky Stojo sú vyrobené z bezpečných a recyklovateľných materiálov a hravo nahradia až 500 jednorazových téglikov ročne. Neodolateľný výrobok možno nakúpiť práve tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike fľaše. Teraz si môžete vybrať ostatné produkty z našej rubriky za outletovú cenu. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Stojo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený kus Antracitovosivá skladacia fľaša Stojo Bottle Carbon, 590 od skvelej a známej značky Stojo jednoducho nájdete v našej aktuálnej ponuke za outletovú cenu! V súčasnosti za 28,90 EUR.