Antracitovosivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie, ľavý roh

Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto pohovka je elegantná a... viac informácií »
Antracitovosivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie
Značka: Miuform
899 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto pohovka je elegantná a...

Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie.

Táto pohovka je elegantná a zároveň vysoko funkčná. Jednou zo zaujímavých funkcií je bočné vrecko, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné vždy poruke.

Táto štýlová pohovka je aj veľmi praktická, pretože sa dá rozložiť na pohodlné lôžko pre 2 osoby.

Značka Miuform vyrába praktické a dizajnové pohovky, ktorých cieľom je uspokojiť všetky potreby zákazníkov. Zároveň táto značka kladie dôraz na úctu k životnému prostrediu. Už vo fáze návrhu zohľadňujú aj ekologickosť prepravy a skladovania, napríklad optimalizáciou rozmerov výrobku. Mnohé prvky pohoviek sa tiež vyrábajú ručne, aby sa dosiahla uspokojivá kvalita.
Unikátny tovar získate bez ťažkostí tu u nás v rubrike rohové pohovky. Teraz si môžete kúpiť skvelé produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Prichystali sme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od výrobcu Miuform. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Dodávateľ Miuform pre vás pripravuje špičkový tovar

Tento veľmi žiadaný výrobok Antracitovosivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie, ľavý roh od dodávateľa s dlhou históriou Miuform zoženiete u nás navždy výhodne. Vo skvelej akcii za 899 EUR.