Antracitová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo, pravý roh

Objavte pohodlie polohovacie leňošky. Uvelebte sa na tejto z kolekcie Max Winzer Ivo a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele... viac informácií »
Antracitová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo
Značka: Max Winzer
1 790 EUR
Kúpiť v e-shope »
Objavte pohodlie polohovacie leňošky. Uvelebte sa na tejto z kolekcie Max Winzer Ivo a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele...

Objavte pohodlie polohovacie leňošky. Uvelebte sa na tejto z kolekcie Max Winzer Ivo a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele ujmú v striedmejšom interiéri, ktorý nepodlieha trendom. Rovnako tak vyniknú aj ako solitéry v rýdzej moderne. Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Nie je teda divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.
Tento akčný a v zľave tovar dá sa zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike uncategorized. Mrknite na iné produkty z tejto známej sekcie za super cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež viac skvelého tovaru od výrobcu . Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný výrobca poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty

Tento dizajnový kus Antracitová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo, pravý roh od top značky Max Winzer jednoducho môžete získať momentálne na webe za super peniaze! Cenovo vychádza na 1 790 EUR.